Jako autor

Po zakończeniu kariery w Jednostce Wojskowej GROM postanowiłem dzielić się swoimi doświadczeniami również w formie tekstu. Jestem autorem książek: “Przetrwać Belize”, “Ostatnich gryzą psy”, “Zatoka”, “Camp Pozzi”, „Chłopaki z Marsa”, “Afganistan na kołach”, “Lider w stylu GROM”, „Ekstremalny poradnik treningowy”, „Strzelnica Navala”, “Ekstremalny poradnik przetrwania”, „Świat na celowniku” oraz nowo wydanej “Mój przyjaciel Drago”. Jestem również publicystą piszącym na łamach miesięcznika “Polska zbrojna” i amerykańskiego portalu internetowego NEWSERP. W swoich publikacjach skupiam się na propagowaniu wiedzy o najnowszej historii polskiego oręża. Wystąpiłem też w roli prowadzącego program „Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury” wyprodukowanego dla stacji Discovery Channel Polska oraz autorski program “Strzelnica Navala” w POLSAT Sport, Prowadzi podcast “Na celowniku Navala”.

Spotkania autorskie 

Podczas spotkań z czytelnikami często opowiadam o sytuacjach, które z różnych względów nie zmieściły się w moich książkach. Odpowiadam na pytania, podpowiadam co należy robić, by zostać żołnierzem elitarnej jednostki specjalnej. Dzielę się również swoimi sposobami na to, by każdego dnia iść przez życie z satysfakcją. 

Moje Książki

Nie tylko wspomnienia operatora wojskowego GROM-u. To także zapis moich przemyśleń, refleksja o wartościach i próba zainspirowania czytelników do osiągania własnych celów w wojsku, w życiu i biznesie.

Afganistan na kołach
Kup książkę
Kup audiobook
Lider w stylu GROM 
Kup książkę
Mój przyjaciel Drago
Kup książkę
Kup e-book
Świat na celowniku
Kup książkę
Ekstremalnie. Poradnik treningowy
Ekstremalnie. Poradnik treningowy
Kup książkę
Ekstremalna strzelnica Navala
Ekstremalna strzelnica Navala
Kup książkę
Ekstremalny poradnik przetrwania
Kup książkę