Jako autor

Po zakończeniu kariery w Jednostce Wojskowej GROM postanowiłem dzielić się swoimi doświadczeniami również w formie tekstu. Do tej pory napisałem i wydałem wspólne z wydawnictwem Bellona siedem książek: “Przetrwać Belize”, “Ostatnich gryzą psy”, “Zatoka”, “Camp Pozzi”, „Chłopaki z Marsa”, „Ekstremalny poradnik treningowy”, wspólnie z ps „Tylutem” „Strzelnica Navala”, w przygotowaniu najnowsza książka „Świat na celowniku”, którą przeczytacie już w czerwcu. Jestem również publicystą piszącym na łamach miesięcznika “Polska zbrojna” i amerykańskiego portalu internetowego NEWSERP. W swoich publikacjach skupiam się na propagowaniu wiedzy o najnowszej historii polskiego oręża.

Spotkania autorskie 

Podczas spotkań z czytelnikami często opowiadam o sytuacjach, które z różnych względów nie zmieściły się w moich książkach. Odpowiadam na pytania, podpowiadam co należy robić, by zostać żołnierzem elitarnej jednostki specjalnej. Dzielę się również swoimi sposobami na to, by każdego dnia iść przez życie z satysfakcją. 

Moje Książki

Nie tylko wspomnienia operatora wojskowego GROM-u. To także zapis moich przemyśleń, refleksja o wartościach i próba zainspirowania czytelników do osiągania własnych celów w wojsku, w życiu i biznesie.

Afganistan na kołach
Kup książkę
Świat na celowniku
Kup książkę
Ekstremalnie. Poradnik treningowy
Ekstremalnie. Poradnik treningowy
Kup książkę
Ekstremalna strzelnica Navala
Ekstremalna strzelnica Navala
Kup książkę