Przetrwać Belize – wydanie II

Trzy tygodnie w dzikiej dżungli, które mogą być przepustką do świata GROM-u. Sekrety szkolenia operatorów Grom-u.

Przetrwać Belize to opowieść Navala o morderczym kursie, jaki przeszedł w belizeńskiej dżungli. Nowe wydanie zostało wzbogacone o osiem konspektów taktycznych opracowanych na potrzeby realnego szkolenia dla sił specjalnych z całego świata. Konspekt taktyczny to zbiór zasad, norm i procedur obowiązujących podczas szkolenia. Ich przestrzeganie pozwala przetrwać w ekstremalnych warunkach, jakie panują w dżungli.

“Niczego nie ukrywam, przedstawiam wprost zasady walki obowiązujące w zielonym piekle.” – Naval

Specjalny dodatek w tej edycji! Konspekty taktyczne, nowe zdjęcia i wspomnienia z Belize jednego z moich norweskich przyjaciół.

“Zabieram was do dżungli w Belize. To nie jest bezpieczne miejsce. Wokół duszne, zielone piekło. Wszystko, co lata, chce się dobrać do waszej krwi. Wszystko, co pełza i syczy, może was zaatakować. Poznacie sekrety tropienia wroga w dżungli i budowania pułapek, a także przetrwania w ekstremalnych warunkach, gdzie jeden błąd może kosztować życie. Trzy tygodnie w najbardziej dzikim miejscu na ziemi skutkują utratą 15 procent wagi ciała. Ale te trzy tygodnie szkolenia dają przepustkę do świata GROM-u.” – Naval