Lider w stylu GROM – autorzy Naval, Marian Ślimak, Wasilewski Ryszard

To książka inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, doświadczeniem zdobytym na polu walki oraz szkoleniami GROM-u i NAVY SEALs.

Jak wykorzystać sekrety i tajemnice planowania operacji bojowych sił specjalnych w biznesie?

Autorzy to nie tylko byli żołnierze GROM-u, ale także osoby, które prowadzą już własne biznesy oparte na amerykańskim bojowym know-how. Praktyczne działania popierają uzyskanym doświadczeniem i wykształceniem najlepszych wyższych amerykańskich uczelni wojskowych oraz szeregiem kursów i szkoleń.
Opisana metodologia planowania opiera się na bojowych przykładach i realnych działaniach Zespołu Zadaniowego GROM w czasie misji w Iraku w 2004 roku.

„Ta książka pokazuje, skąd się bierze wyjątkowość ludzi z Jednostki Wojskowej GROM, a zarazem jak wiele elementów planowania, rozpoznania i szukania optymalnego rozwiązania jest podobna do naszego życia biznesowego.
My cywile zwykle mamy wiele czasu na podjęcie decyzji i nie zawsze jest ona optymalna. Dlatego szukamy osób, które potrafią wyważyć ryzyko, rozpoznać problem i pomóc nam dokonać właściwego wyboru. Autorzy przeszli długi i niebezpieczny szlak bojowy wraz z GROM‑em i należą do tej właśnie kategorii osób, stąd moja rekomendacja, by prześledzić, skąd i jak zdobywa się niezbędne doświadczenie przydatne także na rynku cywilnym.”
gen. bryg. (rez.) Gromosław Czempiński

„Precyzja, wizjonerstwo i pełen profesjonalizm – dowództwo GROM-u działa na najwyższym poziomie, o czym niejednokrotnie przekonałem się podczas wspólnych misji US Navy SEALs i GROM-u w Iraku. Dowódcy wspierali myślenie strategiczne i znakomicie ustalali priorytety rozwoju każdego w jednostce. Wyróżnia ich otwartość, innowacyjność i pasja do swojej pracy. Tak działają najlepsi liderzy!”„Drago” (Thomas Dzieran), US Navy SEALs

PREMIERA: 26.10.2022